Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Bizde – Haberbizde.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Beşiktaş’ta Eric Bailly Krizi Derinleşiyor, “Haklarımız İhlal Ediliyor”

Beşiktaş’ta Eric Bailly Krizi Derinleşiyor, “Haklarımız İhlal Ediliyor”

haber haber -
19 0

Beşiktaş’ta Eric Bailly Krizi Derinleşiyor, “Haklarımız İhlal Ediliyor”

Beşiktaş, Fenerbahçe’ye 3-1 kaybedilen derbi sonrasında alınan kadro dışı kararlarıyla sarsılmaya devam ediyor. Bu kararlardan biri olan Eric Bailly’nin menajeri Fransız basınına çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş’ta yaşanan Fenerbahçe derbisi sonrası alınan sert kadro dışı kararları, siyah beyazlı camiayı derinden sarsarken, özellikle Eric Bailly’nin durumu futbolseverlerin ve medyanın gündemine oturdu. Rachid Ghezzal, Vincent Aboubakar, Jean Onana ve Valentin Rosier gibi önemli isimlerle birlikte kadro dışı bırakılan Bailly’in menajeri Rafaela Pimenta, konuyla ilgili Fransız basınına çarpıcı bir açıklama yaptı.

Menajerden Şok Açıklama: “Eric’in Yanlış Bir Şey Yaptığını Bilmiyoruz”

Eric Bailly’nin menajeri Pimenta, Beşiktaş’ın aldığı kadro dışı kararına şaşırdıklarını ve bu kararı şok içinde öğrendiklerini belirtti. Pimenta, yaptığı açıklamada, “Eric’in yanlış bir şey yapmadığını biliyoruz. Bu yüzden tepkimizi hazırlıyoruz. Oyuncunun hakları ihlal ediliyor ve biz de onların korunmasını sağlayacağız. Dolayısıyla mesele henüz başlangıç aşamasında” ifadelerini kullandı.

Hak İhlali İddiasıyla Başlayan Süreç: Beşiktaş Yönetiminden Yanıt Bekleniyor

Bailly’nin menajerinin bu çıkışı, Beşiktaş camiasında büyük bir merak uyandırdı. Oyuncunun haklarına yönelik iddialarla başlayan süreç, önemli bir gelişme potansiyeli taşıyor. Beşiktaş yönetiminden konuyla ilgili yapılacak açıklamalar ve yaşanacak gelişmeler, futbolseverlerin ve spor medyasının dikkatle takip ettiği bir konu haline geldi. Betticket

İlgili Yazılar