Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Bizde – Haberbizde.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Fernando Santos İdari Toplantıda Uyardı, Pendikspor Mağlubiyeti Arkamızda Kalmalı

Fernando Santos İdari Toplantıda Uyardı, Pendikspor Mağlubiyeti Arkamızda Kalmalı

haber haber -
23 0

Fernando Santos İdari Toplantıda Uyardı, Pendikspor Mağlubiyeti Arkamızda Kalmalı

Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, Pendikspor’a karşı alınan 4-0’lık mağlubiyetin ardından gerçekleştirdiği idari toplantıda futbolcularına uyarılarda bulundu. Portekizli hoca, takımın performansını detaylı bir şekilde analiz ederek Adana Demirspor maçı öncesinde hatalara odaklandı.

Beşiktaş, Trendyol Süper Lig’in 22. haftasında bugün Adana Demirspor’u konuk edecek. Ancak siyah-beyazlı ekip, geçtiğimiz hafta Pendikspor karşısında aldığı 4-0’lık mağlubiyetle taraftarını hayal kırıklığına uğratmıştı. Teknik Direktör Fernando Santos, bu kötü performansın ardından gerçekleştirdiği toplantıda oyuncularına önemli mesajlar verdi. Palacebet

Portekizli teknik adam, görüntülü analizlerle desteklenen iki saatlik bir toplantı düzenleyerek oyuncularının hatalarını detaylı bir şekilde ele aldı. Maçın genelindeki zayıf noktaları vurgulayan Santos, takımının saha içindeki koordinasyonunu artırmak adına özel bir çalışma yapma kararı aldı.

Taraftar İçin Kazanmak Zorundayız, Adana Demirspor Maçında Yeniden Diriliş

Fernando Santos, idari toplantıda özellikle taraftarları için Adana Demirspor maçını kazanmak zorunda olduklarını vurguladı. Pendikspor maçının takım olarak kötü bir performans sergilediklerini belirten Santos, bu kez taraftarlarını mutlu etmek istediklerini ifade etti. Yeni teknik direktörleri olan Adana Demirspor’un güçlü bir rakip olduğunu kabul eden Santos, takımının sahasındaki güçlü performansını ortaya koyarak kara bulutları dağıtmayı hedeflediklerini söyledi.

Fernando Santos’un bu uyarılarıyla Beşiktaş, Adana Demirspor karşısında taraftarlarına özür niteliğinde bir galibiyet sunma amacında. Maç öncesinde tesislerde sıkı bir hazırlık sürecine giren takım, teknik direktörlerinin liderliğinde sahada daha etkili bir performans sergilemeyi hedefliyor.

İlgili Yazılar