Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Bizde – Haberbizde.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Luis Nani’den Fernando Santos’a Övgü Dolu Sözler: “Santos, Beşiktaş’a Büyük Katkı Sağlayacak”

Luis Nani’den Fernando Santos’a Övgü Dolu Sözler: “Santos, Beşiktaş’a Büyük Katkı Sağlayacak”

haber haber -
13 0

Luis Nani’den Fernando Santos’a Övgü Dolu Sözler: “Santos, Beşiktaş’a Büyük Katkı Sağlayacak”

Adana Demirspor’un tecrübeli oyuncusu Luis Nani, Beşiktaş ile oynanan zorlu mücadele sonrasında takımın yeni teknik direktörü Fernando Santos’u övgüyle anlattı.

Adana Demirspor, Trendyol Süper Lig’in 22. haftasında deplasmanda Beşiktaş ile golsüz berabere kaldı. Maçın ardından Luis Nani, Santos’un liderlik becerilerine ve kazanma alışkanlığına vurgu yaptığı bir açıklama gerçekleştirdi.

“Mücadele Gücü Yüksekti: Adaptasyon Süreci Devam Ediyor”

Luis Nani, maçın genel değerlendirmesinde, “İyi bir mücadele sergiledik. Ancak önemli futbolcularımız ayrıldı ve yeni bir hoca geldi. Şu an adaptasyon süreci devam ediyor. Ancak mücadele gücümüz yüksekti ve bu, bizi umutlandırıyor. Takım olarak rekabeti yüksek tutmamız gerekiyor, ve bu, Adana Demirspor’u daha üst sıralara taşıyacaktır” dedi. Betebet

“Santos, Beşiktaş’a Çok Fazla Katkıda Bulunacak”

Luis Nani, özellikle yeni teknik direktörleri Fernando Santos’a yönelik övgü dolu sözlerle devam etti. “Santos, kazanmaya alışık bir hoca. Adaptasyon süreci devam ediyor, ancak inanıyorum ki Beşiktaş’a çok fazla katkıda bulunacak. Hem kulüp hem de kendisi büyük bir potansiyele sahip. Ancak zamanın da önemli olduğunu biliyoruz. Santos’un liderliğindeki bu takım, zamanla çok daha güçlü ve etkili olacaktır” şeklinde konuştu.

Luis Nani’nin bu olumlu değerlendirmeleri, Adana Demirspor’un geleceğe umutla bakmasını sağlarken, Fernando Santos’un Beşiktaş’ı şekillendirme sürecine olan güveni de bir kez daha vurgulanmış oldu.

İlgili Yazılar