Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Bizde – Haberbizde.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Real Madrid Yönetimi, Arda Güler İçin Toplandı. “Arda Güler kiralanacak” iddialarına cevap verdi

Real Madrid Yönetimi, Arda Güler İçin Toplandı. “Arda Güler kiralanacak” iddialarına cevap verdi

haber haber -
23 0

Real Madrid Yönetimi, Arda Güler İçin Toplandı. “Arda Güler kiralanacak” iddialarına cevap verdi

Real Madrid yönetimi, dün İspanyol basınında çıkan “Arda Güler’in kiralanacağı” iddialarının ardından acil bir toplantı düzenledi. Kulüp, söz konusu haberleri yalanlarken, Arda Güler’in geleceğiyle ilgili alınan son kararı açıkladı.

Arda Güler, Real Madrid Başkanı Florentino Perez ile Görüştü! Kalış Kararı Alındı

Realmadridexclusivo’dan sızan bilgilere göre, genç oyuncu Real Madrid’de kalmaya kararlı

Real Madrid forması giyen Arda Güler, kulübe yakınlığıyla bilinen Realmadridexclusivo’da yer alan haberde, Başkan Florentino Perez ile bir görüşme gerçekleştirdiği belirtildi. Yapılan toplantının ardından Arda Güler’in Real Madrid’de kalmaya karar verildiği öğrenildi. Bu görüşmenin, dün ortaya atılan “Arda’nın kiralanacağı” haberlerini durdurmak amacıyla yapıldığı ifade edildi. Bizbet

Real Madrid’in genç yeteneğine olan güvenin devam ettiği ve Arda Güler’e sezonun geri kalan bölümünde önemli bir rol verileceği belirtildi. Habere göre, teknik direktör Carlo Ancelotti’nin de Arda Güler’e güvendiği ve gelecek maçlarda genç oyuncuya daha fazla şans vereceği bildirildi. Bu karar, Real Madrid’in genç yeteneklere verdiği değeri ve uzun vadeli planlarını destekler nitelikte görünüyor.

Real Madrid, Arda Güler’e Güveniyor ve Destekliyor

Genç yıldıza verilen destekle geleceğin yıldızı olması hedefleniyor. Real Madrid’in yönetimi, Arda Güler’e olan güvenini bir kez daha vurgulayarak, genç oyuncunun takıma olan katkılarını arttırmayı planlıyor. Kulüp içinden sızan bilgilere göre, Arda Güler’in yetenekleri ve performansı, Real Madrid’in gelecek planlarında önemli bir role sahip olmasına neden oldu.

İlgili Yazılar