Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Bizde – Haberbizde.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Sertaç Şanlı’nın Gösterisiyle Fenerbahçe Beko, Pınar Karşıyaka’yı Farklı Yendi

Sertaç Şanlı’nın Gösterisiyle Fenerbahçe Beko, Pınar Karşıyaka’yı Farklı Yendi

haber haber -
13 0

Sertaç Şanlı’nın Gösterisiyle Fenerbahçe Beko, Pınar Karşıyaka’yı Farklı Yendi

İstanbul, [Tarih] – Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin 17. haftasında Fenerbahçe Beko, sahasında ağırladığı rakibi Pınar Karşıyaka’yı etkileyici bir oyunla 93-63 mağlup etti. Maçın kahramanı ise Sertaç Şanlı oldu.

Pınar Karşıyaka’nın İlk Periyodaki Direncine Karşı Sertaç Şanlı’nın Ceşmesi

Müsabakanın ilk periyoduna Pınar Karşıyaka’nın hızlı başlamasıyla zorlu bir mücadele başladı. Vernon Carey’nin etkili performansına rağmen, Fenerbahçe Beko, Johnathan Motley ve Georgios Papagiannis’in oyuna girişiyle birlikte kontrolü eline aldı. Özellikle Sertaç Şanlı’nın pota altındaki etkileyici oyunuyla sarı-lacivertliler, aradaki farkın kapanmasına izin vermedi.

Tempoyu Artıran Fenerbahçe Beko, Melih Mahmutoğlu İle Farkı Açtı

İkinci çeyrekte tempoyu artıran Fenerbahçe Beko, Melih Mahmutoğlu’nun üçlüğüyle öne geçti. Scott Wilbekin’in etkili performansıyla 15. dakikada 8-0’lık bir seri yakalayan sarı-lacivertliler, soyunma odasına 45-30 önde girdi. Özellikle Melih Mahmutoğlu’nun liderliğindeki etkili oyunlarıyla Fenerbahçe Beko, rakibine karşı üstünlüğünü pekiştirdi.

Şanlı’nın Sert Smaçlarıyla Fenerbahçe Beko, Maçı Kontrol Altına Aldı

Üçüncü çeyrekte Şehmus Hazer’in smacıyla başlayan Fenerbahçe Beko, Johnathan Motley’in serbest atıştan bulduğu sayıyla farkı 25’e çıkardı. Maçın kalan bölümünde Sertaç Şanlı’nın üç sayılık basketiyle farkı daha da açan sarı-lacivertliler, karşılaşmayı 93-63 gibi net bir skorla tamamladı. istanbulbahis twitter

Fenerbahçe Beko, bu galibiyetle ligdeki üst sıradaki yerini sağlamlaştırırken, Sertaç Şanlı’nın etkileyici performansı ise taraftarları coşturdu. Maç sonunda yapılan değerlendirmelerde, Şanlı’nın pota altındaki hakimiyeti ve skor katkısı takımın başarısındaki en önemli faktörlerden biri olarak belirtildi.

İlgili Yazılar