Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Bizde – Haberbizde.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Fenerbahçe’nin Borçlarını Kapatacak Projeler

Fenerbahçe’nin Borçlarını Kapatacak Projeler

haber haber -
30 0

Aziz Yıldırım’ın Yeniden Başkan Olması Durumunda Borçlar Kapanacak

Fenerbahçe’nin en uzun süreli başkanı Aziz Yıldırım, Ali Koç’a karşı yarışacağı seçim öncesi ekonomi basınıyla bir araya geldi. Yıldırım, Fenerbahçe’nin bankalara olan 4 milyar liralık borcunu 2 yılda kapatacaklarını belirtti.

Projelerle Borçlar Kapatılacak

Yıldırım’ın açıklamalarına göre, Ataşehir’deki arazide yapılacak inşaat projeleri, Fenerbahçe’ye 70 milyon Euro kazandıracak. Ayrıca, Kayışdağı’ndaki arazi değerlendirilerek borçların kapatılması hedefleniyor.

Stadyum Yeniden Yapılacak

Eğer başkan seçilirse, Aziz Yıldırım Ülker Stadyumu’nu yeniden yapacaklarını ve kapasitesini 60 bine çıkaracaklarını duyurdu. Stadyumda yapılacak düzenlemelerle seyirci konforu artırılacak.

Sponsor Desteğiyle Mourinho Transferi

Yıldırım, sponsor desteğiyle Jose Mourinho gibi büyük bir antrenörü Fenerbahçe’ye getirebileceklerini belirtti. Bu transferin kulübe maliyetinin olmayacağını ifade etti.

Kamuoyu Araştırmasına İhtiyaç Duyulmadı

Aziz Yıldırım, 20 yıl başkanlık yapmasının ardından “Kamuoyu araştırması yaptınız mı?” sorusuna “Benim ihtiyacım yok, vagon devrildi, başka yerlere gidiyor.” yanıtını verdi ve başka başkan adaylarının çıkmasını istedi.

İlgili Yazılar