Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Bizde – Haberbizde.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Akdeniz Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezine Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezine Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

haber haber -
26 0

İlan Detayları:

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, Akdeniz Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde çeşitli kadrolarda 43 hemşire, 16 sağlık teknikeri, 2 biolog, 2 laborant, 2 büro personeli, 2 destek personeli, 2 tekniker, 1 sağlık fizikçisi, 1 perfüzyonist ve 1 teknisyen istihdam edilecektir.

Başvuru Şartları:

  • Başvuru yapmak isteyen adayların, 26 Haziran mesai bitimine kadar http://personel.akdeniz.edu.tr/ adresindeki Sözleşmeli Personel Başvuru Formunu doldurarak, istenilen belgelerle birlikte Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü Evrak Kayıt Birimine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.
  • Posta, e-posta veya benzeri yollarla yapılan başvurular ile eksik belge sunan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.
  • Başvurular KPSS’de en az 50 puan alınması şartına bağlıdır.
  • Başvuru sonrasında yazılı veya sözlü sınav yapılmayacaktır.

KPSS Puanları:

Başvuruların değerlendirilmesinde lisans mezunları için 2022 KPSS (B) grubu (P3) puanı, ön lisans mezunları için 2022 KPSS (B) grubu (P93) puanı, ortaöğretim mezunları için ise 2022 KPSS (B) grubu (P94) puanı esas alınacaktır. Eşit puan durumunda diploma tarihi itibarıyla önce mezun olan, bu durumda da aynılık söz konusu ise yaşı büyük olan aday tercih edilecektir.

İlgili Yazılar