Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Bizde – Haberbizde.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İzmir’de 15 Yaşındaki Genç Kız Babasının Evinde Bıçaklanarak Öldürüldü

İzmir’de 15 Yaşındaki Genç Kız Babasının Evinde Bıçaklanarak Öldürüldü

haber haber -
43 0

Şüpheliler Emniyette İşlemlerinin Ardından Adliyeye Sevk Edildi

İzmir’in Karabağlar ilçesi Hasan Mahallesi’nde 15 yaşındaki H.Ç.Ç’nin babasının evinde bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili yaşanan olayın detayları netleşmeye başladı. Olayın ardından gözaltına alınan U.E.Y. (15) ve kız çocuğunun babası İ.U.Ç’nin emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Şüphelilerin Durumu

Adliyeye sevk edilen şüphelilerden baba İ.U.Ç. savcılıktaki ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Ancak U.E.Y ise çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı.

Olayın Detayları

15 yaşındaki H.Ç.Ç, babasının evinde eski erkek arkadaşı olduğu öğrenilen U.E.Y. (15) ile tartışmış, U.E.Y. kızı bıçaklayarak kaçmıştı. Karabağlar İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme Birimi ekipleri, U.E.Y’yi suç aleti bıçakla yakalamış, hayatını kaybeden kız çocuğunun babası İ.U.Ç. de savcının talimatıyla gözaltına alınmıştı.

U.E.Y’nin ilk ifadesinde, H.Ç.Ç’nin eski sevgilisi olduğunu, kendisini aldattığını düşündüğü için kızı bıçaklayarak kaçtığını söylediği öğrenilmişti. Baba İ.U.Ç’nin ise eşinden ayrıldığını ve yalnız yaşadığını, annesi ile kalan kızının kendisini arkadaşıyla ziyarete gelmek istediğini, çocuklar eve geldiklerinde başbaşa konuşmaları için dışarı çıktığını ve döndüğünde kızını kanlar içinde bulduğunu söylediği belirtilmişti.

İlgili Yazılar