Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Bizde – Haberbizde.com

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Güncel
 4. »
 5. Yalovada bulunan Semt77 projesi Yalova Group tarafından hayata geçirildi.

Yalovada bulunan Semt77 projesi Yalova Group tarafından hayata geçirildi.

haber haber -
11 0

Yalovada bulunan Semt77 projesi Yalova Group tarafından hayata geçirildi. Yalova Group; İnşaat, Gayrimenkul, Geri Dönüşüm ve Tarım sektörlerinde faaliyet gösteren bir kurumdur. Yalova Group’un bugüne dek gerçekleştirmiş olduğu projeler, yatırımlar ve yatırım ortaklıkları sayesinde bölgesinde lokomotif rol oynamaktadır . Yalova Group sürekli gelişen vizyonu, güçlü kurumsal yapılanması, nitelikli çalışan kadrosu, sektörel bilgi ve birikimi, gerçekleştirdiği ve gerçekleştirmeyi planladığı projeler ile yükselen değer konumundadır.

Semt77’nin projelerinin arasında en önemli yer tutanı ise  Karma Yaşam Projesinin çocuklu aileler için tasarladığı  AKASYA FAMİLY CONCEPT‘dir. Bu projede ;

 1. En küçük dairenin brüt 128 metrekare olduğu Akasya’da 142 bağımsız bölüm bulunmaktadır.
 2. Akasya etabı 2+1 – 3+1 -4+1 ( Dubleks ) – 5+1 ( Dubleks ) daire tiplerinden oluşur.
 3. Her dairenin kendine ait otopark alanı ve 7-12 metrekare aralığında ekstra hobi odası bulunur. Bu bölüm aydınlatma ve havalandırma sistemine sahiptir. Böylece kiler, depo veya müşterilerin herhangi bir hobi için tasarlayabilecekleri altyapıya sahiptir.
 4. Akasya  etabında ki her dairenin balkonu ve ebeveyn banyosu bulunur.
 5. Her daire yerden ısıtma ve merkezi pay ölçer sistemi ile donatılmıştır.
 6. Akasya etabında 230 metrekarelik çocuk havuzu, 280 metrekarelik ebeveyn havuzu, çocuk oyun odası, Teras kafe, 2 adet misafir suiti, spor salonu, davet ve organizasyon salonu, Mini Basket sahası, Sinema Salonu, Müzik odası ve aile yaşamını zenginleştiren daha bir çok sosyal tesisle donatılmıştır.

Semt 77 Projesinin ikinci etabı olan Begonya Suit’s ise;

 1. 1+0, 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşan tamamen yatırımcıya yönelik üretilen kira ve prim kabiliyeti yüksek bir projedir.
 2. Çevresindeki kamu yatırımları sayesinde ileriki dönemlerde kiralanabilme olanağı yüksek ve bu nedenle yatırımcılar için kaçırılmayacak bir fırsattır.
 3. Toplamda 578 bağımsız bölümden oluşan Begonya Spa & Hamam, açık ve kapalı yüzme havuzu, Profesyonel spor salonu, 2400 m² ortak kullanım teras alanı, Kafe & restorantlar, bayan & erkek kuaförü, kuru temizleme, ev temizlik hizmetleri, resepsiyon, Eğlence odaları, Sinema Odaları , Sağlık Merkezi ve daha bir çok tesisle Begonya Suit, müşterilere yüksek kazanç vadediyor.

Satış sonrası en çok sorulan soru ise yapılan genel hizmetlerdir ki firma müşterileriyle aralarında etkin bir iletişim ortamı kurmayı hedefliyor. Bu iletişimin sağlanması amacıyla kurdukları Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri’miz konut satış sözleşmesinin imzalanması ile başlayıp, proje yapımı sürecinde; malzeme seçimleri, imalatı tamamlanan konutların kalite kontrollerinin yapılması randevu oluşturularak daire sahiplerine anahtar teslimleri, tapu teslimleri ve sonrasında da aynı hassasiyetle sürdürülmektedirler.

Nurcan Demir

İlgili Yazılar