Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Bizde – Haberbizde.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Ziraat Bankası Gençler İçin Adımını Attı! Başvuru Yapanlara 100 TL Ödeme Yapılacak! Hemen Başvurup Çip Paranızı Alın!

Ziraat Bankası Gençler İçin Adımını Attı! Başvuru Yapanlara 100 TL Ödeme Yapılacak! Hemen Başvurup Çip Paranızı Alın!

haber haber -
30 0

Ziraat Bankası Gençler İçin Adımını Attı! Başvuru Yapanlara 100 TL Ödeme Yapılacak! Hemen Başvurup Çip Paranızı Alın!

Gençlerimizin her an harcama yapması gerekebiliyor, özellikle günümüzde çok fazla ödeme yapılması gerekebiliyor. Kafe, restoran, kitap, market ve kırtasiye harcamalarında 100 TL’ye varan çip para kampanyası Ziraat Bankası tarafından başlatıldı. 1 Mart tarihi itibari ile başlayan kampanya 30 Nisan 2022 tarihinde son bulacak.

Hepimiz gün içinde mecburi harcamalar yapıyoruz, özellikle son aylarda mecburi harcamalarımız da arttı. Bu harcamaları yaparken bir kısmını iade gibi 10 TL, 20 TL şeklinde geri alabilmek artık mümkün. Ziraat Bankası, her daim gençleri düşünmesi ve çeşitli kampanyaları ile genç müşterilerini sevindirmeyi bilmesi ile biliniyor. Her ne kadar kamu bankası olsa da onlarca aktif kampanyası ile özel bankalara taş çıkarıyor. Mecburi harcamalardan ötürü kaynaklanan maddi kayıpların ufak bir miktar olarak doldurulabilmesini sağlamak amacı ile gençlere destek ödemesi şimdi Ziraat Bankası’nda. İşte tüm detaylar bir sonraki sayfada… 

Kafe ve Restoranlar, Kırtasiye ve Ofis Malzemeleri, Market Harcamalarına 100 TL Çip Para

Ziraat Bankası’nın başlatmış olduğu kampanya dahilinde, katılım sağlayan tüm Genç Bank Kart sahipleri 100 TL’ye varan çip para ödemesi alıyor. Cafe ve Restoranlar, Kırtasiye ve Ofis Malzemeleri, Market harcamalarınızda Genç Bank Kart kullanın, tek seferde yapacağınız her 150 TL ve üzeri alışverişinize 10 TL toplamda ise 100 TL’ye varan çip para alın. Bankkart lira olarak yatırılacak olan paralarınızı da dilediğiniz sektörlerde kullanın. Bu sayede harcama yaptığınız mecburi harcama tutarlarında ufak dahi olsa bir ödeme alın.  

100 TL Çip Para Kampanyasına Nasıl Başvuru Yapılır?

Kampanyaya katılım sağlamak için Bankkart Mobil uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekiyor. Bankkart Mobil uygulamasını indirin, Ziraat Bankası mobil şifreniz ile giriş yapın, kampanyalar bölümünden 100 TL Bankkart Lira kampanyasına başvuru yap sekmesine basın ve katılın. Bundan sonra da kafe ve restoranlar, kırtasiye ve ofis malzemeleri ve market harcamalarınıza toplam 100 TL Bankkart lira alın. Aldığınız Bankkart liraları da dilediğiniz sektörlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Hadi, hemen Bankkart liralarınızı alın, mecburi harcamalarınızı bir nebze olsun kısmaya özen gösterin. 

Kaynak: https://tvmanset.com/genclere-destek-ziraat-bankasi-ndan-geldi-basvuru-yapanlara-100-tl-odeme-yapiliyor-hemen-cip-paranizi-alin_17201.html

İlgili Yazılar