Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Bizde – Haberbizde.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Firma adına özel olarak tasarlanan polar mont modelleri

Firma adına özel olarak tasarlanan polar mont modelleri

haber haber -
7 0

Firma adına özel olarak tasarlanan polar mont modelleri

Polar mont modelleri özellikle Kış mevsiminde endüstrinin her bir sektöründe kullanılan iş elbiselerinden birisidir. Polar mont modelleri hazırlanırken firmaların sahip olduğu marka ve logo ile birlikte kurumsal kimlik çalışmalarında ön plana çıkan renkler tercih edilmektedir. Bu alanda sektör içerisinde üretilen en kaliteli ve en farklı polar mont modellerini Giviu İş Elbiseleri firması bünyesinde bulabilirsiniz.

Giviu İş Elbiseleri markası iş elbiseleri sektöründe çok önemli bir deneyime sahip olan Sevcan Durmaz tarafından kurulmuş ve çok kısa sürede sektörün Öncü markalarından birisi haline gelmiştir. Bu markanın sektöre öncülük etmesinin en önemli nedenlerinden birisi Elbette farklı ve kaliteli üretim modelleri olmasıdır. Bunun yanında marka bünyesinde çalışan tüm ekibin kadınlardan oluşması Bu markayı çok daha özel kılmaktadır.

Firma adına özel olarak tasarlanan polar mont modellerini geniş bir ürün çeşitliliği içerisinde bulabilmeniz için giviu.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Firma adına özel olarak tasarlanan softshell mont modelleri

 Sevcan Durmaz önderliğinde kurulan e bugün ülkemizin en önemli markaları ile birlikte İsviçre ve Almanya ya mont ihracat Giviu İş Elbiseleri markası softshell mont modelleri ile devrim niteliğinde bir hizmet sunmaktadır. Yüksek kalite düzeyine sahip olan bu ürünler tüm işletmelerde uzun yıllar verimli bir şekilde kullanabilmek üzere özel olarak tasarlanmaktadır. Tüm modelleri internet sitesinde bulabilirsiniz.

İlgili Yazılar