Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Bizde – Haberbizde.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Bütçe dostu OnePlus modeli

Bütçe dostu OnePlus modeli

haber haber -
46 0

2013 yılında OPPO’dan ayrılarak akıllı telefon sektöründeki faaliyetlerine başlayan OnePlus, son dönemde odağını bütçe dostu modellere çevirdi. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde Nord CE 2 Lite 5G tanıtıldı. Çok yakında uygun fiyatlı ürün yelpazesini genişletmeye hazırlanan şirket, Nord 2T 5G’yi vitrine çıkaracak. Son olarak akıllı telefonla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

Bir süredir iddialarla ve sızıntılarla gündemde olan OnePlus Nord 2 5G, CPH2399 model numarasıyla NBTC veri tabanında ortaya çıktı. Böylelikle akıllı telefonun çok yakında piyasaya sürüleceği iddiaları büyük ölçüde doğruluk kazandı.

Önde sol üst köşeye konumlandırılan 32 Megapiksel selfie kamerası yer alırken, arkada 50 Megapiksel ana, 8 Megapiksel ultra geniş açı ve 2 Megapiksel monokrom sensöründen oluşan üçlü kamera kurulumu bulunacak.

Akıllı telefonun bellek ve depolama detayları henüz tam anlamıyla bilinmiyor. Ancak daha önceki sızıntılara bakacak olursak 12 GB’a kadar RAM ve 256 GB’a kadar depolamayla geleceğini söyleyebiliriz. Öte yandan kutudan çıkar çıkmaz Android 12 tabanlı OxygenOS 12 arayüzünü çalıştıracak.

İlgili Yazılar