Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Bizde – Haberbizde.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Damla Bozkurt Sapanca’nın yeni gözdesi otel çekiminde

Damla Bozkurt Sapanca’nın yeni gözdesi otel çekiminde

haber haber -
8 0

Damla Bozkurt Sapanca’nın yeni gözdesi otel çekiminde
Son günlerde doğa ve tatil tutkunlarının büyük ilgisini çeken glamping Konsepti herkes tarafından merak ediliyor. Büyüleyici ve cazibeli anlamına gelen ‘glamorous’ kelimesi ile kamp yapmak anlamına gelen ‘camping’ kelimesinin birleşiminden oluşan glamping, doğa içerisinde maksimum konfor detayları ile tatil geçirmek isteyenler için muhteşem bir konsept olarak ele alınıyor. Özellikle doğanın tüm güzelliklerine sahip olan Sapanca’da glamping konsepte sahip konaklama alanları dikkat çekiyor. Gezgin blogger Damla Bozkurt bu keyifli konseptin tüm detaylarını birbirinden güzel fotoğraflar ile takipçilerine tanıtıyor.
Damla Bozkurt glamping konseptine sahip bir mekanda Sapanca’da fotoğrafçı Onur Arapoğlu ile muhteşem bir iş birliği sergiliyor. Sapanca’da geçirmiş olduğu muhteşem tatilin Tüm çekimlerine profesyonel fotoğrafçı ile birlikte gerçekleştiriyor. Ortaya çıkan görüntüler ise on binlerce kişinin büyük beğenisini alıyor. İki profesyonel ismin muhteşem bir doğada yapmış olduğu çekimler de otelin tüm güzelliklerini de ortaya koyuyor.
Damla Bozkurt Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla tanınan genç bir anne. İnfluencer ve blogger olarak Kullandığı Instagram hesabında Gezerek keşif yaptığı her bölgeyi takipçileri ile paylaşıyor. Bir çocuk sahibi olması ve anne olması onun gezme tutkusunu söndürmüyor. Aksine eşi ve oğlu ile birlikte dünyayı karış karış gezen gezgin blogger kendi konumunda olan birçok anneye de çok güzel bir örnek oluyor.

https://instagram.com/damlabozkurt_blogger?igshid=YmMyMTA2M2Y=

İlgili Yazılar