Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Bizde – Haberbizde.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. En İyi Sunny Teknik Servis Firması Hangisi?

En İyi Sunny Teknik Servis Firması Hangisi?

haber haber -
9 0

En İyi Sunny Teknik Servis Firması Hangisi?

Hayrettin Atmaca tarafından hayata geçirilen Sunny markası, elektronik sektöründeki popüleritesini her geçen gün artırıyor.

Evlerimize ilk defa Walkman ile misafir olan bu marka, şimdi pek çok ürünüyle hayatımızın vazgeçilmezi. Modern üretim tesisleriyle Uydu alıcısı ve TV alanında da yüksek rekabet gücüne ulaşan marka, geniş ürün yelpazesiyle pek çok ihtiyacı karşılıyor.

Sunny markalı ev eşyaları arasında buzdolabı modellerinden blenderlara kadar pek çok seçenek bulunuyor.

Marka tüm ürünlerinde uzun vadeli kullanım garantisi sunmasına rağmen, -her elektronik eşyada olduğu gibi- çeşitli arızalarla karşılaşılabiliyor.

Çoğu zaman kullanıcı hatasından kaynaklanan bu tarz durumlar teknik servis hizmetleriyle çözüme kavuşturuluyor.

Profesyonel Sunny Servis Hizmetleri

Sunny markalı eşyalarınızın herhangi biri onarıma ihtiyaç duyuyorsa ve İzmir’de yaşıyorsanız, Ats-sunny.com adresini ziyaret ederek aradığınız hizmete ulaşabilirsiniz. Bu servis üzerinden; TV, çay makinesi, kahve makinesi, elektrik süpürgesi, robot süpürge ve daha pek çok ürüne yönelik destek alabilirsiniz.

Odağına üstün kaliteyi almış olan İzmir Sunny servisi, gereksinimlere modern teknolojileriyle yanıt veriyor. Orijinal yedek parça ve gelişmiş ekipmanlarla teknik destek hizmeti sunan servis, uygun fiyat politikasıyla da avantaj sağlıyor.

Gerekli belge ve sertifikalara sahip olan teknik servis, bozulan eşyaları ustalıkla tamir ediyor ve eski işlevselliğini geri kazandırıyor.

Eğer eşyanızı servise götürme imkânınız yoksa yerinde arıza tespiti hizmetinden de yararlanmanız mümkün.

Sunny Teknik Servis Fiyatları

Servislerin fiyatlandırmaları; verilen hizmetlere, işçilik kalitesine, arızalı cihaza ve yaşanan soruna göre farklılaşıyor. Eğer parça değişimi yapmak gerekiyorsa fiyat hâliyle bir miktar yükseliyor.

Onarım sırasında kullanılan ekipmanlar, fatura ve garanti belgesi gibi detaylar da fiyatı etkiliyor. Eğer cihazınız garanti kapsamındaysa onarım için ücret alınmıyor.

Balçova Sunny servisi ile İzmir’in farklı bölgelerindeki Sunny servislerinin farklı fiyat vermesi pekâlâ mümkün. Zira çoğu teknik servis hizmetlerinde standart bir fiyatlandırma bulunmuyor.

Tabii ki eşya tamiri söz konusu olduğunda fiyatı ikinci plana almak gerekiyor. Çünkü yetkin ve deneyimli olmayan bir firmaya rastlarsanız, gereksiz masraflarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Sunny teknik servisin hizmetleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Sunny çağrı merkezi ile irtibata geçebilirsiniz

http://ats-sunny.com/

İlgili Yazılar