Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Bizde – Haberbizde.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Netflix’in popüler dizisi Teen Wolf’un konusu nedir?

Netflix’in popüler dizisi Teen Wolf’un konusu nedir?

haber haber -
8 0

Netflix’in popüler dizisi Teen Wolf’un konusu nedir?

Scott McCall, Beacon Hills Lisesi’nde genç bir dışlanmış ve okulunun voleybol takımında bir yedek. Bir gece bir kurt adam tarafından ısırıldığında hayatı dramatik bir şekilde değişir.Daha sonra bazı olaylara verdiği tepkilerden dolayı bir kurt adam olduğunu keşfettikten sonra Scott, tehlikeli yeni kimliğini genç yaşamıyla dengelemek zorundadır. En iyi arkadaşı Stiles ve gizemli kurt adam Derek ona yardım eder. Dışlanmış olarak hayatı, yeni becerileriyle lakros takımının kaptanı rolünü üstlendiğinde sona erer; bu, o zamana kadar takımın kaptanı olan Jackson’a karşı yalnızca öfke ve kıskançlığı körükler. Allison Argent’a âşık olduğunda, kızın ailesinin yüzyıllardır kurt adam avladığını keşfetti. İkisi nişanlı kalır, ancak Scott, Argents’tan ve özellikle Allison’ın teyzesi Kate ve Derek’in eski sevgilisinden kurtulmak için Derek ile çalışmaya karar verir. Dizinin bütün bölümleri ve sezonlarına Netflix izle den ulaşabilirsiniz.

Oyuncu kadrosu:

Scott McCall (Tyler Posey) dizinin ana karakteridir. Onu sonsuza kadar sevecek bir kurt adam tarafından ısırıldı. Önem verdiği insanlara karşı çok korumacı olma eğilimindedir. O çok kararlı bir çocuk ve kasabasına yardım etmek için bir kurt adam olmayı çok yararlı buluyor. 

 Derek Hale (Tyler Hoechlin), kız kardeşinin  intikamını almak için şehre gelen bir kurt adamdır.  Scott’ın altıncı sezonun son savaşında savaşmasına yardım edecek. 

 Allison Argent (Crystal Reed), kurt adam avcısı bir aileden gelen bir kızdır.

Lydia Martin (Holland Roden) lisenin en popüler kızıdır. Bir kurt adam tarafından ısırılacak, ancak zaten bağışık olduğu için “enfekte” olmayacak. Dizi boyunca, ölümü tahmin etme yeteneğine sahip bir yaratık olan Banshee olduğunu keşfedeceğiz.

 Mieczyslaw Stilinski (Dylan O’Brien) , namı diğer  Stiles, Scott’ın en iyi arkadaşı ve Şerif Beacon Hills’in oğludur. Scott’ın gücünü keşfetmesine yardım edecek.

Kaynak: https://filmizlexxen.com/

İlgili Yazılar