Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Bizde – Haberbizde.com

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Yaşam
 4. »
 5. PeakPoint Global Turizm Fethiye’deki Yeni Projesi

PeakPoint Global Turizm Fethiye’deki Yeni Projesi

haber haber -
46 0

PeakPoint Global Turizm Fethiye’deki Yeni Projesi

PeakPoint Fethiyetarafından sunulan Tiny House projesi villaları gölgede bırakıyor! Tamamen izole ve korunaklı olan bu yapılar, diğer konaklama imkanlarının sağlamadığı mahremiyeti tam anlamıyla yaşamanıza yardımcı oluyor. Böylece herkese tatilini daha rahat, insanlar tarafından görülmeden yapma fırsatı tanıyor.

PeakPoint tarafından sunulan bu proje doğanın ortasında bulunuyor. Dolayısıyla hem huzurlu hem de sessiz bir şekilde tatilinizi yapma fırsatı tanıyor. Bunun yanı sıra yatak odasında bir gökyüzü penceresi de bulunuyor. Böylece yatarken yıldızları sayma fırsatınız bulunuyor.

Tüm bu özelliklerinin dışında ev donanımlı ve modern yapıda olduğu için eksiksiz bir şekilde tatil yapmaya izin veriyor. İzole ve korunaklı olduğu için diğer insanlar tarafından görülmek istemeyenlere aradığı imkanları sunuyor.

Eve Kadar Servis Bulunuyor

Eğer kahvaltınızı veya yemeklerinizi evde yemek isterseniz PeakPoint House size geniş bir menü sunuyor. Maddeler halinde bulabilecekleriniz şu şekilde;

 1. İkramlar
 2. İçecekler
 3. Et ürünleri
 4. Salatalar
 5. Reçel ve aperatifler
 6. Kızarmalar
 7. Zeytin türleri
 8. Peynir türleri
 9. Yumurta çeşitleri
 10. Hamur işi çeşitleri

Bunların her birinin altında farklı ürünler bulunuyor. Dolayısıyla oldukça zengin bir kahvaltı sunuyor. Üstelik PeakPoint, eve kadar bunu getirdiği için dışarı çıkmanıza gerek bile kalmıyor. Ancak kendi kahvaltınızı veya yemeğinizi kendiniz yapmak isterseniz, mutfağı da bulunuyor.

İçerisinde tüm mutfak malzemeleri hazır olduğu için size rahat bir şekilde kullanma olanağı tanıyor.

Isıtmalı Bir Havuzu Bulunuyor

Eğer hava sıcak değilse ve su da soğuksa, PeakPoint Global Turizmhavuza yine de girebilmenizi sağlamakta. Zira alttan ısıtmalı havuzu, soğuğu unutturacak bir yapıya sahip. 1,4 metre derinliğe sahip olduğundan rahatlıkla kullanılabilmekte.

Genişliği 2, metre olup uzunluğu da 6 metre. Bu nedenle rahat bir şekilde yüzmenize, eğlenmenize olanak tanımakta.

Kablosuz Ağı Bulunuyor

PeakPoint, tüm tatilcilere oldukça hızlı bir wi-fi de sunuyor. Bu nedenle dış dünya ile her an iletişimde kalmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca bu projelerde istediğiniz zaman kullanabileceğiniz Smart TV de bulunuyor. Dolayısıyla tatili istediğiniz gibi yapma fırsatınız mevcut.

İlgili Yazılar