Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Bizde – Haberbizde.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. GÜVENLİK KULÜBESİNDE FİYATLARI ETKİLEYEN FAKTÖRLER

GÜVENLİK KULÜBESİNDE FİYATLARI ETKİLEYEN FAKTÖRLER

haber haber -
31 0

Son yıllarda artan fiyatlar doğrultusunda prefabrik yapı sektörü de konteyner üretimleri dahil birçok ham maddenin yardımcı malzemelerin fiyatlarında artışa sebep olmuştur.

Bu nedenle ister istemez artan fiyatlar doğrultusunda müşterilerimizin daha uygun fiyatlar vasıtasıyla ürüne sahip olabilmeleri adına yapabileceğimiz ve uygun ürün sunabilmek adına sürekli çalışmalarımız yürütmekteyiz.

Bu nedenle prefabrik sektörü dahil olmak üzere hemen hemen birçok sektörde ve alanda ülkemizde ciddi bir fiyat artışı olmaktadır. Özellikle konu güvenlik kulübesi gibi ürünlere geldiği zaman da yine aynı şekilde bu ürünlerin de artması piyasadan dolayı olmaktadır.

GÜVENLİK KULÜBESİNDE FİYATLARI ETKİLEYEN FAKTÖRLER

Güvenlik kulübesi konteyner ve prefabrik yapılardaki bütün malzemelerin fiyatlarının artmasının etkileyen esas ana temel sebep ise ülkemizin döviz kuru karşısındaki para politikaların sonucu kaybettiği fiyat oranlarıdır.

 Bu nedenle ülkemizde ciddi bir yurt dışına yönelik gerek Türkiye içerisinde gerekse yurt dışında birçok sanayi kurum ve kuruluşlarında ciddi rekabet içerisinde yarışmaktadır. Fiyatlar yurt dışındaki yani dünyanın, nasıl biz hiç piyasada ciddi rekabet içerisindeysek de yurt dışındaki ülkelerde kendi aralarındaki rekabetlerden dolayı fiyatların artmasına neden olmaktadır.

Ülkemizde özellikle son yıllardaki para politikalarının yanlış olması sebebiyle ve paramızın güç kaybetmesi dolayısıyla çok ciddi oranlarda güç kaybı etmekteyiz. Bu nedenle ki satmış olduğumuz bekçi kulübeleri ve buna benzer gişe ofis kabinleri ve şantiyeye konteynerleri hazır wc dahil olmak üzere birçok malzeme ne yazık ki bağlı olarak satışları gerçekleşmektedir.

BİRDEN FAZLA BÖLMELİ KONTEYNER SİSTEMLERİ DAHA PAHALIDIR

Birden fazla bölmeli olarak ifade ettiğimiz ürünler genel olarak şu şekildedir bir ürünün içerisinde iki üç oda ve daha fazla dolar ile yapılmış olan konteyner malzemelerini ifade etmekteyiz. Konteyner malzemelerini odalarının fazla olması ve detaylarının çok olması konteyner fiyatları belirlenirken zaman zaman artmasına neden olmaktadır.

Hemen hemen her sektörde olduğu gibi konteyner sanayisi yine aynı şekilde ciddi olarak etkilenmektedir. Üretmiş olduğumuz bütün yapılar arasında amacımız müşterilerimize daha kaliteli ürünler sunabilmek olduğu için daha uygun oranlarda fiyatlandırma ve ürün satmaya gayret etmekteyiz. Bu nedenle ülkemizdeki rekabetin artmasından dolayıdır ki fiyatların aşağı düşmesine ne yazık ki yardımcı olmuyor. Konumuzun başlarında da belirttiğimiz üzere para gücümüzün TL’nin diğer ülkelere olan para birimlerine güç kaybetmesinden dolayı kullanmış olduğumuz demir dahil olmak üzere birçok ham maddenin yine kıt kaynaklara bağlı olarak pahalı olmasından dolayıdır ki mecburen fiyatların arttığını söylemekle yetinebilmekteyiz.

PREFABRİK KULÜBELER BİRDEN FAZLA ALINMASI UYGUN ORANI SAĞLAR MI?

Prefabrik kulübe bunu aynı şekilde konteyner içinde söyleyebiliriz birden fazla alınması uygun bir fiyat sağlar mı? Yani bu ürüne göre kullanılacağı yere göre ve daha birçok detay görev değişir elbette ama genel olarak en az %10 ve %15 oranında uygun fiyatlar ile satın alacağınızı ifade edebiliriz.

İlgili Yazılar