Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Bizde – Haberbizde.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Samsun ve Atakum Otelleri

Samsun ve Atakum Otelleri

haber haber -
30 0

Samsun ve Atakum Otelleri
Tatilini Karadeniz kıyılarında geçirmek isteyenler için en güzel illerden biri olan Samsun, sadece kıyılarıyla değil doğal güzellikleri ve tarihi yapılarıyla da ilgi çekmektedir. Yerli ve yabancı birçok turist Karadeniz tatili için Samsun’u tercih etmektedir. Çarşamba, Bafra, Atakum gibi plaj kıyılarına sahip olan Samsun’da uygun konaklama hizmetleri de mevcuttur.

Samsun Atakum pansiyon İlanlarını, fiyatlarını, fotoğraflarını, konumunu ve hizmetlerini  İncelemek İçin Aşağıdaki başlıkları tıklayabilirsiniz.

Samsun otelleri

Atakum otelleri
Karadeniz’in İncisi Samsun Otelleri

Tatil için bu bölgeyi tercih edecekler samsun otelleri aramasını yapmak zorundadırlar. Atatürk’ün Bandırma gemisiyle yanaştığı bölge olan Samsun tarihi açıdan da oldukça ziyaret edilmektedir. Yazın bu bölgeye gelen turistler deniz keyfinin yanı sıra tarihi alanları da gezerek kendilerine güzel bir gezi planı yapabilirler. Karadeniz doğası gereği zaman zaman dalgalı olabilmektedir. Tatil sırasında dalgadan dolayı denize giremediğinizde birçok tarihi alanı ve doğal güzellikleri gezerek de tatilinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Samsun Otelleri En Kaliteli Hizmetleri Sunuyor

Karadeniz’in başkenti olarak adlandırılan samsun otelleri bakımından da oldukça zengin bir ildir. Yıldızlı otelleri ile ister deniz keyfini yapabilir isterseniz de kısa süreli molalarınızda en güzel şartlarda kalabilirsiniz. İster günlük ister haftalık, isterseniz de aylık konaklamalar yapacağınız samsun otelleri arasından ziyaretçi yorumlarını da dikkate alarak bütçenize uygun olanları rezervasyon yöntemiyle seçebilirsiniz. Yine bizzat yerinde ziyaret ederek de odaları görme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Samsun doğal güzellikleri, şelalesi, tarihi yapıları ile de ziyaret edilecek yerler arasında yer almaktadır. Başta Bandırma Vapuru Müzesi olmak üzere Samsun Kalesi, Tarihi Yel Değirmeni, Onur Anıtı, kilise ve camileri ziyaret edilebilecek yerler arasındadır. Kabaceviz Şelaleri, Akalan Şelaleri, Kızılırmak ve Yeşil ırmak doğal yaşam parkları da bu bölgede ziyaret edebileceğiniz noktalar arasındadır.

Atakum Otelleri ile Bir Başkadır Yaz Tatili

Tarihi çok eskiye dayansa da 2008 yılında ilçe olma özelliği kazanan atakum otelleri yanı sıra birçok gezi alanına da sahip olan bir ilçedir. Samsun’un gözdesi olan ve Karadeniz kıyıları arasında en çok tercih edilen yer olan Atakum’da 30 km lik sahil şeridinin yanı sıra Çakırlar Korusu, Seyir Tesisi ve hayvanat bahçesini günübirlik ziyaret edebilirsiniz.

Her mevsim yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapan Atakum kıyı şeridinde bulunması itibariyle yazın daha çok turist alan bir bölgedir. Atakum otelleri bu bakımdan daha çok kıyı şeritlerinde yer almaktadır. Böylece otellerin deniz manzaralı odalarından yararlanabilmektesiniz. Deniz manzaralı odalar sayesinde gündüz ya da gece en güzel manzaraya sahip olabilirsiniz. Atakum Karadeniz kıyısında yer aldığından dolayı aynı zamanda orman manzaralarıyla da ziyaretçilerini adeta büyülemektedir.

Samsun Atakum da Bütçenize Uygun Aile Otelleri

Her bütçeye uygun olan atakum otelleri standart ve lüks odalarıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Sabah kahvaltısı, akşam yemeği gibi imkanları kullanıcılarına sunan otellerin birçoğunun kendine ait sahili bulunmaktadır. Bu kesimde sadece otel müşterileri denize girebilmektedir. Aynı zamanda çeşitli aktiviteler ile de müşterilerine keyifli bir tatil yaşatan oteller çocuklar için de eğlenceler sunmaktadır. Ailelere uygun olan otellerde keyifli bir tatil planı yapabilirsiniz.  

İlgili Yazılar