Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Bizde – Haberbizde.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Sahilde Şemsiye Kullanmanın Faydaları

Sahilde Şemsiye Kullanmanın Faydaları

haber haber -
33 0

Sahilde Şemsiye Kullanmanın Faydaları

Plaj Şemsiyesi, plajın tadını çıkarırken güneşten ve yağmurdan korunmak için kullanılabilir.

Şemsiyeler ayrıca sizi kumsaldaki kum ve diğer kirlerden koruyabilir. Bunun nedeni, genellikle su geçirmez bir malzemeden yapılmış olmalarıdır.

Sahilde Neden Şemsiye Kullanmalıyım?

Yağmur mevsimi, bir şemsiyeye ihtiyaç duyabileceğiniz bir zamandır. Ancak dikkatli olmazsanız ıslanıp üşüyebilirsiniz. Şemsiyeniz yoksa vücudunuzu kuru tutacak bir şey giydiğinizden emin olun.

Ne zaman kullanılır: Yağmur olasılığı varken şemsiye için yeterli olmadığında. Örneğin, havada hafif bir çiseleme veya sis varsa ancak henüz yağmur yoksa.

Nasıl kullanılır: Dışarıda yürümeden önce şemsiyenizi açın ki rüzgar tersyüz etmesin. Sonra iki elinizle kulplarından birini tutun ve diğer ucunu başınızın üzerine yayın ve rüzgarın içeri esmemesi için kollarınız açık hızlı yürüyün.

Teleskopik Şemsiye Nedir?

Açıldığında boyutunun 6 katına kadar uzayan, 360 derece koruma sağlayan şemsiye. Dayanıklı, kaliteli malzemeden üretilmiş olup otomatik kapanma sistemine sahiptir.

Teleskopik şemsiye, taşıması ve kullanması kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun hale getiren çeşitli renk ve boyutlarda gelir.

İhtiyaçlarınız İçin En İyi Şemsiye Tipini Nasıl Seçersiniz?

Teleskopik Şemsiye En yaygın şemsiye türü, açılır şemsiye ve otomatik şemsiyedir. taşıması kolay kompakt bir boyuta katlanabilir. Ancak, her an ortaya çıkabilecekleri ve elinizle veya kolunuzla tutulmaları gerekeceği için kullanım sırasında daha fazla dikkat gerektirirler. Rüzgarlı hava koşulları söz konusu olduğunda otomatik şemsiyelerden daha az kararlıdırlar. Otomatik şemsiyeler, kullanıcının herhangi bir manuel müdahalesi olmadan rüzgarlı ortamlarda açık kalmalarını sağlayan motorlu bir mekanizmaya sahiptir, ancak kolları açılır şemsiyelerinkinden daha kısadır ve kullanılmadığında daha fazla saklama alanı gerektirir.

İlgili Yazılar