Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Bizde – Haberbizde.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. İstanbul Burun Estetiği Ücreti

İstanbul Burun Estetiği Ücreti

haber haber -
33 0

İstanbul Burun Estetiği Ücreti

İstanbul’daki burun estetiği ücretleri birçok faktöre bağlıdır, bu nedenle tam bir cevap vermek zordur. Burun estetiği ücretleri, cerrahın tecrübesi, işlem süresi, kullanılan malzemeler, klinik veya hastane ücretleri gibi faktörlere göre değişebilir.

İstanbul burun estetiği ücretleri genellikle ortalama 30.000 TL ile 40.000 TL arasında değişebilir. Ancak, bu sadece bir genellemedir ve belirli bir cerrah veya klinik ile görüşerek daha net bir fiyatlandırma almanız önerilir.

İstanbul Burun Estetiği

İstanbul’da burun estetiği yaptırmak istiyorsanız, birçok seçenek mevcuttur. İstanbul’da birçok estetik cerrahi kliniği, özel hastane ve doktorlar burun estetiği hizmetleri sunmaktadır.

Burun estetiği, cerrahi bir işlem olduğundan, bu işlemi gerçekleştirecek doktorun tecrübeli, uzman ve lisanslı olması son derece önemlidir. İstanbul’daki birçok plastik cerrahi kliniği, Türkiye ve dünya genelinde tanınmış ve saygın sertifikalar ve üyeliklerle donatılmış doktorlarla çalışmaktadır.

Burun estetiği hakkında daha fazla bilgi edinmek ve farklı seçenekleri incelemek için, İstanbul’daki farklı estetik cerrahi kliniklerini araştırabilir ve mümkünse yüz yüze danışma ve muayene randevusu alabilirsiniz.

Burun Estetiği Ücretleri 2023

Burun estetiği 2023ücretleri birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Burun estetiği ücretleri, işlemi gerçekleştiren cerrahın tecrübesi, kullanılan teknikler ve malzemeler, işlem süresi, klinik veya hastane ücretleri gibi faktörlere göre değişebilir.

2023 yılında burun estetiği ücretleri Türkiye’deki ekonomik koşullara, enflasyona ve döviz kurlarındaki dalgalanmalara da bağlı olabilir. Ancak, ortalama bir fiyat vermek gerekirse, İstanbul’da burun estetiği ücretleri genellikle 30.000 TL ile 40.000 TL arasında değişebilir.

Yine de, burun estetiği ücretleri hastaların bireysel ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre değişebilir, bu nedenle net bir fiyatlandırma için bir doktor veya klinikle görüşmek önerilir.

İstanbul Burun Estetiği Uzmanı Op. Dr. Vepa Silapov

Eğitimi ve meslek hayatı boyunca özel ilgi alanı başta Burun Estetiği, Çocuk Kulak Burun Boğaz hastalıkları, Horlama Cerrahisi, ve Alerji olan Op.Dr. Vepa Silapov bu alanda her yıl düzenlenen yerli ve yabancı birçok toplantıya katılmaktadır. Yayımlanan makaleleri yanı sıra, ulusal bilimsel toplantılarda sunduğu bildirimlerle de akademik kariyerini taçlandıran Vepa Silapov “Türk Kulak Burun Boğaz Vakfı – İstanbul”, “Türk Tabipler Birliği – İstanbul”, “Yüz Plastik Cerrahi Derneği”, “Türk KBB ve Cerrahisi Derneği” gibi bilimsel kuruluşlara üyelikleri bulunmaktadır.Kariyerinde sürekli ilerlemeyi ilke edinmiş, hasta doktor ilişkisinin sınırlarını bilen ancak hastalara yakınlığı ve samimi yaklaşımıyla da fark yaratmayı başaran Op. Dr. Vepa Silapov genç yaşına rağmen deneyimi ve yeteneği ile ön plana çıkıyor. Çalıştığı kurumlarda karşılaştığı sayısız vakanın kattığı deneyim sayesinde her geçen gün uzmanlığını pekiştiriyor. Burun Estetiği İstanbul arayışınızda bizimle hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Yazılar