Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Bizde – Haberbizde.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Bodrum Vip Araç

Bodrum Vip Araç

haber haber -
31 0

Bodrum Vip Araç

Vip Bodrum Transfer ile ulaşım sıkıntısı çekilmeden en iyi ve en kaliteli hizmet ile ulaşım sağlanmaktadır. Verdikleri hizmet birinci sınıf kalitededir. Araçlar son model araçlar olup gerekli temizlik kuralları ile müşterilere yüksek konforlu hizmet verilmektedir. Transfer için tam donanımlı araçlar kullanılarak en üst düzeyde Ulaşım imkânı sağlanmaktadır. Müşterilerin seyahatleri boyunca ekonomik bir şekilde en hızlı ve en en güvenli ulaşım hizmeti verilmektedir. Müşterilerin ulaşım yapabilmeleri için 7/24 hizmet verilmektedir. Sektörde belirlenen en iyi en uygun ekonomik fiyatlarla ulaşım hizmetleri verilmektedir. Araçlarda En kolay ödeme yöntemleri verilerek müşterilerin ödemelerinde kolaylık sağlanmaktadır. Müşteriler isterlerse kredi kartı, havale, EFT, nakit olarak ödemelerini yapabileceklerdir.

Özel araçlar ili ulaşımda vip transfer hizmeti verilmektedir. Tripadvisor tarafından Vip Bodrum Transfer uzun yıllardır birçok birincilik alarak ön planda olmaktadır. Kişiler ulaşım için şirketler arasında en iyi hizmeti Vip Bodrum Transfer şirketleri ile ulaşabilme imkânı bulacaktır.  Verilen ulaşımda en iyi fiyatlar ile en üst kalite ulaşım hizmeti sağlanmaktadır. Kalabalık aile veya kalabalık arkadaş grupları için yapılacak ulaşımlarında bodrum vip transfer tarafından özel olarak 16 yolcu kapasiteli Mercedes sprinter bodrum shuttle araçları verilerek rahat bir ulaşım yapmaları sağlanmaktadır. Bodrum yarımadasında konuşup gün ve saat fark etmeden en uygun bodrum havaalanı transfer imkânı sunulmaktadır

Bodrum Havalimanı Transfer

Bodrum’un birçok yerinde ulaşım için bodrum transfer ile hizmet verilmektedir. Firmanın kuruluş amacı vip transfer hizmeti olduğu için firma sadece vip transfer hizmeti vermektedir. Yolcuların yerli veya yabancı olması fark etmeksizin en lüks araçlar ile en kaliteli hizmetler sayesinde ulaşımlarının yapılmaktadır.  Bodrum transfer hizmeti arayan müşterileri en iyi hizmeti vermek için bodrum transfer uzun yıllardır özel ulaşım hizmeti vermektedir. Bodrum havalimanı transfer hizmeti de müşterilerine en iyi şekilde sunulmaktadır. Bodrum transfer hizmeti verilen ulaşımın havalimanı, otel, adres ile Marina bodrum transfer hizmetleri de sunmaktadır. Böylece ulaşım sağlamak isteyen kişilerin dilediği yerlere dilediği zaman da en hızlı şekilde vip transfer ile ulaşımları sağlanmaktadır.

Bodrum Vip Transfer firmalarının kullanmış olduğu araçlar ve vermiş olduğu ulaşım hizmeti Ulaştırma Bakanlığı ve Turizm Bakanlığı tarafından gerekli yetkiler verilmiştir. Yani Vip Bodrum Transfer yasal ulaşım sağlamaktadır. Vip Bodrum Transfer firmaları tamamen yasal transfer şirketleridir. Vip araçlardan tür sap plakası ile D2 yolcu taşıma belgeleriyle gerekli yetkiler firmaya verilmiştir. Araçlar sigortalı ve yasal turizm araçlarıdır. SRC 2 yolcu taşıma için gerekli olan Psikoteknik belgeleri şoförlerin almasıyla tüm gerekli belgeler alınarak hizmet sağlanmaktadır. Uzun yol şoförlüğü yapan ve araç kullanacak kişiler için gerekli olan Psikoteknik belgeleri ile kişilerin trafik için gerekli yetilerinin olup olmadıklarını bakılmaktadır. Vip bodrum transfer firmalarında çalışan şoförlere de gerekli olan bu tüm belgeler istenmektedir. Böylelikle müşterilerin rahat ve güvenli bir şekilde ulaşımları yapılması sağlanmaktadır.

Bodrum Vip Marka Belgesi

Bodrum Transfer araçları için gerekli olan belgeleri 2019 yılında tescil eden firmalar ile alarak son model araçların hizmet vermesine sağlamıştır. Bakanlığı tarafından D2yetki belgesi ve Turizm Bakanlığı tarafından bodrum vip transfer için yetkilendirilmiş Türsab Seyahat acentasına  ait yasal ve kurumsal bir ulaşım şirketidir. Bodrum gibi transfer şoförlerinin gerekli olan SRC 2 belgesi ve Psikoteknik belgeleri bulunmaktadır. Böylece şoförler profesyonel bir şekilde ulaşım hizmeti vermektedir. Müşterilere bekleme olmadan ulaşım yapabilmeleri için  gerekli çağrı merkezlerini numaralarını arayarak zaman kaybetmeden  belirlenen numara ile rezervasyon imkanı sunulmaktadır.

İlgili Yazılar