Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Bizde – Haberbizde.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. İş insanı Tuncay Güler Yatırım Alanında Fikirlerini Belirtti…

İş insanı Tuncay Güler Yatırım Alanında Fikirlerini Belirtti…

haber haber -
29 0

Uzun zamandır yatırım alanında oldukça başarılı işler yapan ve aynı zamanda iş hayatını gayrimenkul alanında devam ettiren iş adamı Tuncay Güler son dönemdeki yatırım konusunu değerlendirdi.
2012 yılında iş hayatına atılan ve gayrimenkul danışmanlığı yapan isim kısa sürede kendini bu alanda geliştirdi. Öyle ki 2014 yılında Altın Emlak Bahçeşehir Ispartakule’deki iki şubede şu an yönetici ve broker olarak çalışmalarına devam etmektedir. Bununla birlikte yatırım alanında da oldukça başarılı işler yapan Tuncay Güler bu konuda fikirlerini belirtti.
“Son dönemde çoğu kişi yatırım alanında bir şeyler yapmak istiyor. Fakat ekonomideki dalgalanmaları iyi hesaplamalı ve ona göre harekete geçmek gerekir. Ben uzun zamandır bu alanda kendimi geliştirmek için birçok
riski aldım. Çünkü yatırım biraz da risk işi. Bu yüzden güzel bir yatırım bulduklarında risk almayı bilirseniz ileri de bu alanda oldukça başarılı olabilirsiniz. Fakat bunu yaparken profesyonel bir yardım almakta çok önemli. Bu yüzden bu alanda yeterli değilseniz çok dikkatli olmalısınız. “diyerek yatırım yapacak kişilere tavsiyelerde bulundu. Oldukça yoğun bir iş hayatına sahip olan iş adamı gelecek konusunda da oldukça başarılı projelere imza atmak için çok çalışmakta. Bu alanda da kendini ispatlamak istiyor.

İlgili Yazılar