Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Bizde – Haberbizde.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Galatasaray’da Kasımpaşa Maçı için Muslera ve Zaniola Kararı Verildi

Galatasaray’da Kasımpaşa Maçı için Muslera ve Zaniola Kararı Verildi

haber haber -
16 0

Galatasaray’da Kasımpaşa Maçı için Muslera ve Zaniola Kararı Verildi

Galatasaray’da bir süredir sakatlığı nedeniyle zor bir dönemden geçen Fernando Muslera için Kasımpaşa maçına yönelik karar verildi.

Galatasaray’ın teknik adamı Okan Buruk oynatılacak Kasımpaşa maçı için kafasındaki ilk 10 biri şekillendirdi. Süper lig devlerinden Galatasaray ara transfer ve tescil döneminde kadrosuna kazandırmış olduğu Nicolo Zaniolo ve Muslera konusunda kararını netleştirdi. güvenilir bahis siteleriMuslera’nın Sakatlık Süreci

Galatasaray’ın yıldız oyuncularından Fernando Muslera sarı kırmızılı takımın Trabzonspor’u konuk ettiği maçta önemli bir sakatlık geçirmişti. Galatasaray Trabzonspor maçın 82. Dakikasında Trabzonspor tarafından kullanılan serbest vuruşta yıldız kaleci Muslera sert gelen topu çıkarmış ancak Trabzonsporlu Marc Bartra topu tamamlamak istediğinde Muslera ile bir çarpışma yaşamıştı. Ve kaleci Fernando Muslera bu kurtarış sonrasında önemli bir sakatlık geçirmişti.

Bu sakatlığın ardından son antrenmanlarda çalışmaya başlayan Fernando Muslera konusunda takım büyük bir sevinç yaşıyor. Sakatlığı düzelen kaptan Muslera Kasımpaşa maçında kaledeki yerini alacak. Teknik adam Okan Buruk Muslera ile birlikte İtalyan yıldız Zaniolo’ya da ilk 11 de yer veriyor.

Kasımpaşa İçin Muhtemel İlk 11

Galatasaray Teknik adamı Okan Buruk takımını bekleyen Kasımpaşa maçı için sahaya çıkması beklenen muhtemel ilk 11’i belirledi. Yeni transfer Nicola Zaniolo Kasımpaşa maçında ilk 11’deki yerini aldı. Aynı zamanda zorlu bir sakatlık sürecini geride bırakan Muslera Kasımpaşa maçında Galatasaray’ın kalesini savunmaya devam edecek.

İlgili Yazılar