Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Bizde – Haberbizde.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Casper VIA F30 Özellikleri Nelerdir?

Casper VIA F30 Özellikleri Nelerdir?

haber haber -
40 0

Akıllı cep telefonları yaşamımızı kolaylaştıran en önemli teknolojik aletler arasında yer alır. Her biri de türlü özellikleri ile dikkat çeker, adından sıkça söz ettirir. Casper VIA F30 akıllı cep telefonu modeli de bahsi geçen cihazların başında gelir. Her bir fonksiyonu ile kendine hayran bırakan bu cep telefonunun tüm özelliklerine yakından bakmaya ne dersiniz?

Casper VIA F30 ile Yeni Bir Dünyaya Kapı Açın!

Casper VIA F30 akıllı cep telefonu, 4 GB RAM seçeneği ile sunulur. Ayrıca +4 GB olacak şekilde sanal RAM’i bulunmaktadır. Tamamen hızlı ve kapsayıcı donanım özelliklerine sahiptir. 128 GB’lık kapasitesi sayesinde her veriyi kolaylıkla depolamanızı sağlar. Böylelikle 25 bin tane görseli, toplamda 13 saatlik videoyu ve 24 saatlik de 720p kalitesindeki videoyu depolayabilirsiniz.

 

Ön kamerası 8 MP’dir. Etkileyici selfieler çekmek için ideal olan bu kamerayı destekleyen arka kamera ise 2 MP’lik bokeh lense sahiptir. Ayrıca PRO mod sayesinde çekimin beyaz dengesi, pozlama, enstantane ve doygunluk ayarı gibi çeşitli detaylarına inebilirsiniz. Çoklu kamera modları ile de ortama göre çekim tercihi değişimi yapabilirsiniz. 50 MP + 2 MP dual akıllı kamera teknolojisi vardır.

 

Yüksek çözünürlüklü 50 MP ana kameraya sahiptir. Bu cep telefonu ile sanat eseri gibi fotoğraflar elde etmek mümkün. Gerekli ayarları yapmanız durumunda adeta bir fotoğraf makinesi kullanıyor gibi hissedeceksiniz. Çektiğiniz her görseldeki detayların netliğine hayran kalacaksınız.

 

İşlemcisi 8 çekirdeklidir. Çoklu görevlerde sorunsuz performans sergiler. 12 nm işlemcisi vardır ve 1.6 Ghz hıza sahiptir. Stand-by süresi 19 gündür. 11 saat video izlenebilir. 31 saat müzik dinlenebilir ve 9 saat YouTube’da video izlenebilir. Platin beyaz, platin gri ve platin mavi olmak üzere 3 farklı renk opsiyonu ile sunulur. Hangi renk zevklerinize daha çok uyuyorsa onu tercih edebilirsiniz.

 

Sinematik ekranı ile dikkat çeken bu cep telefonu, 6.5” ekran boyutuna sahiptir. 20:9 ekran gövde oranı vardır. Film tadında videolar çekme konusunda son derece etkilidir. Güncel bağlantı türü olan USB Type-C port girişine sahiptir. Bu şekilde telefonunuzu daha hızlı şarj etmiş olursunuz. Bunun yanı sıra hızlı veri aktarımı yapabilirsiniz. Casper VIA F30 cep telefonu modeline Casper web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Casper VIA M30 modelini de yine buradan inceleyebilirsiniz.

 

Yalnızca cep telefonu değil, oyuncu kulaklığı ve oyuncu monitörü gibi teknolojik aletleri de Casper web sitesinde bulabilirsiniz.

İlgili Yazılar