Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Bizde – Haberbizde.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Ahmet Nur Çebi’den açıklama

Ahmet Nur Çebi’den açıklama

haber haber -
14 0

Ahmet Nur Çebi’den açıklama

Beşiktaş, Felis’ten, büyük ödül dahil tam 7 ödülle döndü. Başkan Ahmet Nur Çebi, “Başkanlık hizmetimde bu projemizin çok özel bir yeri var” dedi.

Etkili ve farklı iletişimlerin ödüllendirildiği Felis’te Beşiktaş’a ödül yağdı. Beşiktaş’ın, depremin hemen sonrası oynanan Süper Lig Antalyaspor maçında sahaya oyuncak yağdırılan ve tüm dünyanın dikkatini deprem felaketine çeken “Bu Oyuncak Sana Arkadaşım” projesi, 1 Büyük Ödül, 4 Felis ve 2 Başarı Ödülü kazandı. Proje daha önce, TFF’nin 2022-23 Sosyal Sorumluluk Projesi’nde de birinci olmuştu. Felis ödüllerinden birisi, karakterini Beşiktaş ambleminin formundan alan “I AM BEŞİKTAŞ.OTF” Forma Fontu ile kazanıldı. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, “Başkanlık hizmetimde bu projemizin çok özel bir yeri var. Hayatım boyunca sevgiyle hatırlayacağım. Aklı ve emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Beşiktaş, Kahramanmaraş merkezli depremin hemen sonrası, evinde oynadığı Antalyaspor maçında hayata geçirdiği “Bu Oyuncak Sana Arkadaşım” sosyal sorumluluk projesi ve ‘I am Beşiktaş’ Font Tasarımı ile; reklam ve pazarlama sektörünün önemli ödüllerinden Felis’ten, büyük ödül dahil tam 7 ödülle döndü. pradabet sweet bonanza

Mehtap Ferah: “Kampanyamız tüm prestijli global haber kuruluşlarında manşet oldu”

Alınan ödüllerin gerekçeleri hakkında bilgiler veren Beşiktaş JK Sponsorluk ve Pazarlama, İnsan Kaynakları ve İdari İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreter Mehtap Ferah ise şunları söyledi:

“Kampanyamız sadece ulusal basında ses getirmekle kalmadı, tüm prestijli global haber kuruluşlarında manşet oldu. Ülkemizdeki deprem felaketine küresel farkındalık oluşturdu. Toplam 1.3 milyar görüntüleme elde edildi. Hepsinden önemli 20 bin oyuncak ile depremzede çocukların yüzleri güldürüldü. Projemize verilen ödüllerin gerekçeleri böyle açıklandı. “I Am Beşiktaş Font Tasarımı Ödül”üne ise, “yalnızca Beşiktaş’ın kullanabileceği, doğrudan Beşiktaş’ın özünden gelen bir yazı tipinin geliştirilmesi ve her karakteriyle doğrudan kulübü çağrıştıran bir yazı tipine sahip olunması” gerekçeleriyle layık görüldüğümüz vurgulandı.”

 

 

İlgili Yazılar