Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Bizde – Haberbizde.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Dünya ve Avrupa şampiyonu milli tekvandocu Kübra Dağlı’dan açıklama

Dünya ve Avrupa şampiyonu milli tekvandocu Kübra Dağlı’dan açıklama

haber haber -
16 0

Dünya ve Avrupa şampiyonu milli tekvandocu Kübra Dağlı’dan açıklama

İstanbul Kariyer ve İstihdam Fuar&Zirvesi’ne katılan Dünya ve Avrupa şampiyonu milli tekvandocu Kübra Dağlı, başarısının sırrının dış seslere sağır kalması olduğunu söyledi.

Yenikapı’da bulunan Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapılan İstanbul Kariyer ve İstihdam Fuar&Zirvesi çerçevesinde tarihten gastronomiye, sanattan spora kadar, çeşitli alanlarda söyleşiler de organize edildi. Freestyle Poomsea (danslı ve müzikli tekvando) dalında bir kez Dünya, dört kez de Avrupa şampiyonu olan milli tekvandocu Kübra Dağlı, Spor İstanbul Genel Müdürü İzzet Renay Onur’un konuğu oldu. Onur’un sorularını yanıtlayan Dağlı, başarısının sırlarını, unutamadığı anları, hayal kırıklıklarını ve çektiği zorlukları çarpıcı ifadelerle anlattı.

“Spor keyifli ama sporculuk zor”

restbet casino bonusu Kübra Dağlı, “Gerçekten yıl olmuş 2023, hala spora ve sporcuya değer verilmiyor! Ben bir kez Dünya, dört kez de Avrupa şampiyonu oldum. 4-5 yıldır milli sporcu olarak uluslararası müsabakalara gidemiyoruz. Nedenleri açıklanmıyor. Öğretmenlik mezunuyum. Atanamıyoruz. Bunun için çabalamak yerine, işimize odaklansak daha iyi olur” diye konuştu.

 

İlgili Yazılar